پورتال اطلاع رسانی جامعه اسلامی دانشجویان

دانشگاه ارومیه
آخرین نظرات
نویسندگان

۲۴ مطلب توسط «دبیر» ثبت شده است

سایت رسمی جامعه اسلامی دانشجویان به نشانی jadurmia.ir راه اندازی شد.

شما می توانید جدید ترین برنامه ها و خبرهای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه را از این سایت دنبال کنید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آبان ۹۴ ، ۰۲:۵۰
دبیر

بسم الله الرحمن الرحیم

با گرامیداشت یاد و نام سالروز شکست حصر پاوه در 26مرداد و مقاومت واقعی مردم پاک پاوه در کنار رشادتهای ارتشیان و پاسداران و بسیجیان و با وجود سردار رشید اسلام شهید دکتر چمران که مصادف است با روزهای مقاومت اسلامی و ایام مذاکرات که حقا آنان بودند که استقلال را به سختی ها نفروختند و مقاومت کردند.در چنین ایامی که ندای وحدت باید پیشرو همه جناح ها ی سیاسی باشد و درایت را در روابطمان با شرق و غرب،و دوست و دشمن سر لوحه کار خود قرار دهد که مقاومت ملت در طول انقلاب باعث حصول استقلال آزادی و جمهوریتی اسلامی و ریشه کن شدن پای استثمار و استبداد شده است پس این مقاومت ماندنی است و باید راهش را هموار نمود.کودتای 28 مرداد 32 را هیچ گاه فراموش نخواهیم کرد که چگونه آمریکا در یک بازی سیاسی شاه را دو باره بر تخت شاهی نشاند،تا ملت ایران را منکوب کند و حال که دموکراسی ایران اسلامی متبلور در نظامی متقن میباشد و از رهبری فقیهی عالم برخوردار است،و مردمی بصیر، میتوان مقاومت با راهبرد اتحاد و همدلی در مقابل انواع مشکلات مقاوم ساخت.جایگاه و کاربرد وحدت در مقابله با فشارهای خرد کننده بین المللی را میتوان در دو سطح آرام و سازنده تعریف کرد.نظام مقدس ایران از بدو انقلاب از بصیرت ملت در اجرای وحدت سازنده بیشترین بهره را نصیب خود ساخته که حضور مردم در تظاهرات اوایل انقلاب و زمان کنونی، حضور در جنگ و موارد بسیار که از مهمترین دستاوردهای سیاسی و نوین انقلاب بوده است. حال که این وحدت موجب هزینه هایی برای برخی میشود، خود مورد هجوم حملات دشمنان هست،چنانچه در روزهای اخیر در پی زندانی نمودن آقای هاشمی ادعاهایی صادر شد مبنی بر ظلم شدن بر آن خاندان یا پخش دفاعیات و دیگر اظهارات که البته اگر بخواهند با چنین بازی هایی در افکار عمومی تاثیر گزارده و نسبت به مجرمیت مشارالیه تشکیک نمایند، بدانند که قاطبه ملت آگاهند و همه را از خائن و خدمتگزار میشناسند.زحمات آقای هاشمی در قبل و بعد از انقلاب از یاد ملت میرود اگر پایبند به آرمان های آنان نباشد ارمانهایی چون خضوع، صداقت،ساده بودن،و.... .

 واحد سیاسی.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۶ مرداد ۹۴ ، ۲۰:۲۹
دبیر

بسم الله الرحمن الرحیم

«ان الله یحب الصابرین» با یاد شهدای راه توحید و انقلاب دفاع مقدس و آنانی که دل در گرو اسلام و ایران و جان هایشان را برای اسلام و ایران نهادند وبا یاد امام امت میگوییم با آنکه صبر بهتر بود بر ملت ایران ولیکن مذاکره که نفس آن دادن و ستاندن است و در عمل یک نمره منفی از در عقب نشینی دارد به جای مدیریت جهادی و کار کردنی اسلامی و انسانی ؛فشارهایی که نا حق بر این ملت بزرگ روا رفت مارا پای مذاکره نشاند آن هم با یال و کوپال داران جامعه ی جهانی که نشان از عظمت ملت ایران دارد و خود بردی است برای امت ایران،مذاکره ای نه همانند مذاکره امام غریبمان با شیاطین بلکه مذاکره ای با عزت و آگاهانه و مستضعفانه با تدابیر رهبری عزیز انقلاب و با نمایندگانی با اراده که می بایست تضمین کند حقوق حقه ی ملت بزرگ ایران را انشاالله. فلذا میگوییم؛

1- این جمع بندی دستاوردی است ملی و نباید در مورد اظهارنظر ها عجله نموده و جناحی برخورد کرد.

2- تا حس نمودن نتایج این توافق البته پس از تکمیل آن توسط مجالس مقننه باید آمریکا و اروپا را همان آمریکا و اروپا ی قبل از توافق بدانیم.

 3- این جمع بندی در صورت به اتمام رسیدن نوید تحقق آرزوهای بزرگی خواهد بود که تا کنون در پشت پرده های سیاسی افراد جناح ها و کشور هایی بوده که امید دنیا بدان بوده از جهتی تاریخی در اصالت و عظمت ایران و از آن رو که شیفته بوده اند ونیز از جهتی چون امید داشتن بر نصرت ایران اسلامی برای تامین اهداف سطح اول خود از سوی برخی و از جهتی دیگر و دیگر، که گشاینده ی افقهای جدید و فکرهایی نو و نیز کارهایی که سرآغاز حوادثی عمیق خواهد بود.

 4- همچنان باید پیکان حواسمان به سوی آمریکا باشد چرا که دشمنی او با چرخنده های اورانیوم نیست بلکه او کشتی گیری است که با چشمانش حریفش را خاک میکند.

5-  اگر مذاکره به وجود آورنده فرصتهای دوردست و مستحکم تجاری نباشد بی شک مذاکره ای خوب نخواهد بود.

6- این توافق که تامین کننده حقوق ملی کشورمان خواهد بود اگر باشد، نباید از یاد برد که این توافق نتیجه جان فشانی های این ملت است و کانالی است که میتوان قسمتی از زحمات کشیده شده را اعاده نمود.

7- در نهایت تشکر میکنیم از زحمات هییت مذاکره کننده وزارت خارجه و دولت ملی که با حفظ خطوط قرمز و ایستادگی بر مواضع انقلاب توافقی بر اساس عظمت به پایان رسانده اند.

 

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ،

 

مسوول واحد سیاسی:سیدرضا جلیلی

1394/4/23

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۹۴ ، ۰۵:۱۲
دبیر

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ خرداد ۹۴ ، ۲۰:۰۵
دبیر

 متن عربی:

بیان مشترک للجمعیات الطلابیة موجه إلی الشعب الیمنی


ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تنزل علیهم الملائکة الا تخافوا ولا تحزنوا و ابشروا بالجنة التی کنتم توعدون(فصلت ، ۳۰)

 

أیها الإخوة والأخوات المؤمنین والثوریین فی أرض الیمن. سلام الله ورسوله (ص) وأهل بیت رسوله الطاهرین علیکم.


مرة أخری أضاء شمس الصحوة الإسلامیة قلوب الشعوب المسلمة وبشّرت القلوب الأسیرة فی سلاسل الظلم بعطر الحریة.


إن الیمن أرض یُشم من شعبه رائحة الوفاء والمحبة کأویس القرنی، وقد عبروا عن عشقهم و ولائهم للرسول الأعظم وأهل بیته منذ بزوغ نور الإسلام.


أیها الشعب الیمنی! أنتم شعب ثار منذ فترة ضد الظلم وعصیان حکامکم وتمکنتم من الغلبة علیهم وتقریر مصیرکم بیدکم بقیادة حرکة أنصارالله.


وقد ثار شعبنا أیضاً قبل سنوات للخلاص من أواصر الطاغوت تحت قیادة الرجل الکبیر، سماحة آیة الله العظمی الإمام الخمینی (قدس الله نفسه الزکیة) وانتصر بعد صمود دام ۱۵ سنة وتمکن من قطع أیادی الاستکبار الخبیثة من بلده. الیوم یمضی حوالی ۳۷ عام من ذلک النضال، واستطاع شعبنا أن یواصل طریقه.


إن الاستکبار العالمی وعلی رأسه الولایات المتحدة، لما رأی أن السیادة الیمنیة تعارض مصالحه فی المنطقة، أشعل نیران الحرب من موقد الارتجاع السعودی وأشغل الشعوب الإسلامیة ببعضهم. حکومة آل سعود شنت حرباً عنیفة واستهدفت النساء والأطفال فی منازلهم ومساکنهم، حیث لا دفاع لهم.


أسفاً علی بعض حکام البلدان الإسلامیة والعربیة فی‌ المنطقة الذین سکتوا عن الدفاع عن حقوق المظلومین ولا یجرؤون علی الاعتراض.


من المؤسف أن الکاذبین فی إدعاء حقوق الإنسان والمجامیع الدولیة یصمتون هنا فی مکان یضیع حقوق الإنسان فی العلن لیُقتل أطفالکم الأبریاء ویکتفون بدورهم لیکونوا ناظرین علی الحد من دخول الأدویة والأجهزة الطبیة إلی بلدکم.


نحن الشباب أصحاب العلم وأبناء الإمام الخامنئی (دامت إفاضاته) من أرض إیران ودیار سلمان الفارسی نقدّم تحیاتنا إلیکم الشعب الیمنی من أرض أویس القرنی ونأمل لکم الفتح والانتصار.


أیها الإخوة والأخوات المسلمین! نذکرکم بأن هناک ۳ مخاطر کبیرة تهدد ثورتکم المقدسة والشعبیة.


۱.    الیأس والتعب
الیوم، حیث وصلت ثورتکم إلی مرحلة تسفر عن نتائجها المطلوبة، تشتاقون فی مواصلة هذا الطریق بقوة، لکن علیکم أن لا تؤثر ضغوط الأعداء وهجومهم علی عزمکم الثابت ولو تأثیراً قلیلاً ولا یطعن فی إرادتکم الصلبة. إطمئنوا أن الوعد الإلهی یبشرکم بالانتصار.


۲.    التفرقة وعدم اتباع قیادة‌ واحدة
الیوم یتوحد کل طبقات المجتمع الیمنی تحت قیادة أنصارالله وهذا ما حقق لکم انتصارات واحدة تلو الأخری. إن التفرقة القومیة والمذهبیة ترصد بلاد المسلمین دائماً والعدو یسعی لتعمیق هذه الخلافات. انتبهوا! واحترموا معتقدات وعادات سائر الفرق والمذاهب حافظین علی معتقداتکم وعاداتکم، واختاروا من بینکم أحسنکم قائداً.
۳.    الانحراف


تثبت الشواهد بأن انتصارکم قریب بفضل الله تعالی. لکن الثورة لن تنتهی بالانتصار، بل تستمر وتواصل طریقها. بیّنوا أهدافکم، ومبادئکم وقیمکم واصمدوا علیها ولا تسمحوا للعدو الرجیم أن یسلط هذه المرة علی أفکارکم بدل أرضکم.


علی شبابکم أن یعلموا أن طریق الوصول إلی العزة والکرمة هو الصمود علی الأهداف. لا تنسحبوا حتی بقدر شبر واحد ولا تحزنوا واعلموا أن النصر النهائی لکم.
ان حزب الله هم الغالبون

مجلس تبیین مواقف البسیج الطلابی لجامعة قم الصناعیة

 ترجمه فارسی:

یانیه مشترک تشکل های دانشجویی خطاب به مردم یمن


ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تنزل علیهم الملائکه الاتخافوا و لا تحزنوا و ابشروا با الجنه التی کنتم توعدون (فصلت ، ۳۰)


برادران و خواهران مؤمن و انقلابی در سرزمین یمن؛ سلام و درود خدا و رسول گرامی اسلام(صل الله علیه و آله و سلم) و اهل بیت پاک و طاهرش بر شما باد.


بار دیگر خورشید بیداری اسلامی بر قلوب ملت های مسلمان تابید و دل های در بند زنجیر ظلم را به عطر آزادی بشارت داد.


یمن سرزمینی است که مردم آن همچون اویس قرنی، یکپارچه بوی وفاداری و محبت می دهند و از ابتدای ظهور نور اسلام، عشق و ارادت خود را به وجود نازنین رسول گرامی اسلام حضرت محمد (صل الله علیه و آله و سلم) و اهل بیت او ابراز داشته اند.


ای مردم یمن، شما ملت به خروش آمده، مدتی است در مقابل ظلم و ستم حکام خود قیام کرده اید و به رهبری جنبش انصار الله توانسته اید بر حاکم جبار خود فائق آیید و تعیین سرنوشت خود را به دست گیرید.


ملت ما نیز سال ها پیش برای رهایی از بند طاغوت قیام کرد و به رهبری ابر مرد تاریخ ، حضرت آیت الله العظمی امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) در مقابل ظلم ایستادگی نمود و بعد از حدود ۱۵ سال به پیروزی رسید و توانست دستان پلید استکبار را از کشور خود قطع نماید. امروز از آن سال های سخت مبارزه قریب به ۳۷ سال می گذرد و ملت ما توانسته است راه خود را ادامه دهد.


استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جهان خوار، آنجا که استقلال مردم یمن را در تضاد با منافع خود دید از برج ارتجاع سعودی بر کوس جنگ دمید و ملت های مسلمان را به جان هم انداخت. حکومت پادشاهی آل سعود نیز نابخردانه آتش جنگ را افروخت و زنان و کودکان بی دفاع را در منازل و مساکن خود هدف اصابت بمب و گلوله قرار داد.


وا اسفا که برخی حکام بلاد اسلامی و عربی منطقه در دفاع از حقوق مظلومان، زبان به دندان گرفته اند و جرأت اعتراض ندارند.


شرم آور است ؛ مدعیان دروغین حقوق بشر و مجامع بین المللی اینجا که آشکارا حقوق انسانی ضایع می شود؛ سکوت کرده است تا کودکان بی گناه شما قتل عام شوند و شاهد این است که از ورود دارو و تجهیزات پزشکی به کشور شما ممانعت به عمل آید.


ما جوانان اصحاب علم و فرزندان امام خامنه ای (دامت افاضاته) از سرزمین ایران و دیار سلمان فارسی به شما مردم یمن و هم کیشان اویس قرنی درود می فرستیم و برایتان آرزوی فتح و پیروزی داریم.


برادران و خواهران مسلمان، انقلاب مقدس و مردمی شما را سه خطر بزرگ تهدید می کند.


۴.    یأس و خستگی:
  اکنون که قیام عمومی شما رو به ثمر دادن است مشتاق آنید که راهتان را با قوت ادامه دهید؛ اما مبادا فشارها و حملات دشمن باعث شود ذره ای از عزم راسخ شما کاسته و بر اراده پولادین شما خدشه ای وارد شود. یقین بدانید وعده الهی پیروزی و نصرت شما را نوید می دهد.


۵.    تفرقه و فقدان رهبری:  امروز اتحاد همه اقشار یمن به رهبری انصار الله است که پیروزی ها را یک به یک به دنبال داشته است. خطر تفرقه های قومی و مذهبی همیشه در کمین بلاد مسلمین است و دشمن برای تقویت این اختلاف ها تلاش فراوان می کند. مواظب باشید با حفط اعتقادات و عقاید خود به عقاید و رسوم سایر اقوام احترام بگذارید و از بین خوتان بهترینتان را به رهبری برگزینید.


۶.    انحراف:
 شواهد نشان می دهد پیروزی شما به فضل الهی نزدیک است. انقلاب با پیروزی پایان نمی یابد بلکه ادامه می یابد. آرمان ها ، اصول و ارزش های خود را تبیین کنید و بر سر آن ایستادگی کنید و اجازه ندهید دشمن رانده شده بار دیگر این بار به جای سرزمین بر افکارتان مسلط شود.
جوانان شما این را بدانند راه رسیدن به عزت و سربلندی ایستادگی بر سر آرمان هاست. ذره ای عقب ننشینید و غمگین نباشید و بدانید پیروزی نهایی از آن شماست. و بزودی شاهد تشکیل هلال شیعی در منطقه خواهیم بود./
ان حزب الله هم الغالبون

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم
بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی تهران
بسیج دانشجویی دانشگاه منتظری
بسیج دانشجویی پردیس شهیدباهنر اصفهان
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان
جامعه اسلامی علوم پزشکی کرمان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهرکرد
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه منتظری
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یاسوج
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

 لینک:http://snn.ir/detail/News/414669/156

      http://bayanie-yaman.mihanblog.com/post/author/1348749

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۴ ، ۲۰:۳۱
دبیر

بسم الله الرحمن الرحیم

اعضای محترم کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی

باسلام

 انقلاب اسلامی ایران طلیعه ای نو برای ملتها ودنیای امروز ماست انقلابی که فرصت آزادی ورهایی انسان از چنگال فساد وتباهی بوده وامروز به برکت خون شهیدان راه انقلاب، ندای این انقلاب در سر تاسر جهان به صدا در می آید.انقلابی که هدف آن از اولین روزهای آغازین آن  ندای اسلامی شدن جامعه را می داد. اما با گذشت زمان وبا حضور برخی چهره ها وعناصر در برخی قسمت ها این سخن را که یادگار امام راحلمان امام خمینی (ره)ودغدغه امام حاضرمان امام خامنه ای(مدظله)هر روز بیش از بیش از یادها می رود چنانکه بارها تاکید بر نگرانی فرهنگی داشته اند تا جایی که لب به سخن گشوده و سخن از فدا کردن جان خود در راه فرهنگ اسلامی وایرانی رادارند.امروز در صحنه نبرد با استکبارنیز این جبهه فرهنگی کشور است که در خط مقدم قرار دارد حال باید پرسید چگونه مسئولی که  این را نداند، به خواب رفته ونداند دشمن در صدد حمله است و این حمله از کجا است و چگونه است، ایا نباید مطمئن بود که در این نبرد  شکست میخوریم؛  امروز صحنه‌ى کشور در مسائل فرهنگی به گونه ای رقم می خورد که مارا به سمت فرنگی شدن  می ربرد و این محصول دوران سیاه فرهنگی  است که همه ملت ایران به یاد دارند که چه بر سر فرهنگ اسلامی ایرانی ملت آمد . حال این غده ای سرطانی  بی فرهنگی که دردوران اصلاحات کلید خورده با روی کار آمدن دولت یازدهم هر روز بزرگ وبرزرگتر می شود. مسئولان فرهنگی کشور که وظیفه شان مبارزه با اسکباردر صف مقدم است با تکرار روش ومنش وضعیت اسفناک سابق فرهنگی دست به اقداماتی می زنند که  گویا تصمیم دارند تا هر چه بیش تر موجبات تقویت جبهه دشمان  ایران اسلامی را رقم زنندو دراین بین گویا موضوع مذاکرات نخود سیاه این مقوله شده ودولت هر چه می تواند ذهن مردم را از تخریب فرهنگی که هر روز بیشتر وبیشتر می شود دور نگه می دارد. وزیری که از زمان روی کار آمدنش هر آنچه توانسته دست به قبح زدائی واقدام فرنگی به جای کار فرهنگی زده که نمونه های آن هر روز در اکران فیلم های ضد دین با محتوای هم جنس گرایی وجریان فتنه یا در تئاتر با نمایش های زننده و خلاف حرمت اسلامی وایرانی یا در نشر کتب موهن وضد دین یا در مطبوعات با تقویت روحیه وابستگی ،توهین به مقدسات وپیامبر اکرم(ص)وائمه هدی(س)ویادر عرصه موسیقی با دادن مجوز به خوانندگان زن یا…. مشاهده می شود اقداماتی که هر روز برای ملت بزرگ ایران وبه خصوص ما دانشجویان این سوال را پدید می آورد که چه بر سر فرهنگ ناب اسلامی ایرانی می آید؟

اتحاد و یکدلی جای خود. همدلی و حمایت از دولت هم به جای خود… آن جا که برخی فرصت طلبان تیغ آبدار و زهرآگین بی فرهنگی را به رخ می کشند، ولی ایا زمان ان نرسیده که به خود جرات دهید واقدامی در  راستای این قبیل موضوعات داشته و شیردلانه ایستاده و حماسه ای رقم زنید تا فرزندانمان از سستی و بی ارادگی مان شرم نکنند ؟

 آیا برخی مسئولین از یاد برده اند که اینجا ایران اسلامی ست و ما پاسداران انقلابی هستیم که با خون دلها و مجاهدت ها و رنج های بسیار حاصل شده است؟

آیا مقوله مذاکرات با تمام حساسیت خود شما را از توجه به موضوع مهمتری به نام فرهنگ و موضوعات فرهنگی وا نداشته است؟

آیا زمان آن نرسیده که شما مسئولیت خو را نسبت به مردم حال حاضر وآیندگان انجام دهید؟

آیا از وضعیت فرهنگی دانشگاه ها آگاهید که هر روز با این سری اقدامات، اسفناک تر وبدتر می شود؟

آیا ندای هل من ناصر ینصرنی رهبر خود را میشنوید که نسبت به حمله وتهاجم شدید فرهنگی هر روز هشدار داده ویاری می طلبد؟

وسوال بزرگتر این که چرا اقدامی جدی تری در خصوص اقدامات وعملکرد وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی صورت نمی گیرد؟

ماتشکل جامعه اسلامی دانشجویی دانشگاه بناب ودفاتر شمال غرب به نمایندگی از تمام دانشجویان وظیفه دینی وانقلابی خود را انجام داده ومی دهیم و مقابل بی حرمتی ها و هنجارشکنی ها به هیچ بهانه ای سکوت نمی کنیم؛ که سکوت مارا ننگ است و از شما نمایندگان ملت نیزانتظار می رود به به وظیفه دینی خود عمل نمایید چرا که اینجا ایران اسلامی ست؛ و ما نخواهیم گذاشت فرهنگ منحط غربی، عَلَم دار میدان شود

 ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم / در ره عشق جگر دارتر از صد مردیم

والعاقبه للمتقین

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه مراغه

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه اردبیل

لینک:http://jadnews.ir/10508/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۴ ، ۲۰:۲۷
دبیر

الهی!رجب گذشت وماازخود نگذشتیم!الهی توازمابگذر...

سلام بر شعبان واعیادش،

سلام برحسین وعباسش،

سلام بر سجاد وسجودش،

سلام بر موذن کربلا،علی اکبر،سلام برنیمه شعبان وظهور مولودش.

آغاز ماه رسول خدا(ص)ماه شادی آل الله مبارک باد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۱:۱۶
دبیر

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ فروردين ۹۴ ، ۲۲:۰۶
دبیر

برای دریافت فایل pdf شماره سوم نشریه مشکات به لینک زیر مراجعه فرمایید.

مشکات -3

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ اسفند ۹۳ ، ۲۳:۳۵
دبیر

    

فرا رسیدن ایام سوگواری بی بی دو عالم ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) را به همه فاطمیون عزیز تسلیت عرض می نماییم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ اسفند ۹۳ ، ۰۲:۲۰
دبیر